Poniedziałek, 15 czerwca 2015
„Dobre Strony” i dobre perspektywy
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru409
Organizatorzy 6. Targów Książki dla Dzieci i Młodzieży „Dobre Strony” we Wrocławiu, które trwały od 28 do 31 maja, mogą mówić o dużym sukcesie. Impreza została przeniesiona z „oswojonego” już przez wydawców, a zwłaszcza czytelników, wrocławskiego Dworca Głównego do nieco oddalonego od środka miasta Centrum Kongresowego przy Hali Stulecia. W targach uczestniczyło 40 wystawców, w tym najważniejsze wydawnictwa literatury dziecięcej i młodzieżowej z Naszą Księgarnią, wydawnictwem Media Rodzina i Akapit Press na czele. Czytelnicy nie zawiedli i stawili się w rekordowej liczbie 18 tys. osób (rok temu było 2 tys. mniej), co jak na tego rodzaju imprezę jest liczbą wielką i dobrze rokuje na przyszłość. Mieszkańcy Wrocławia zaakceptowali nowe miejsce, a szczególnego kolorytu targom nadawali uczniowie i przedszkolacy, którzy w zorganizowanych grupach, a także z rodzinami, odwiedzili targi i żywo uczestniczyli w licznych spotkaniach i warsztatach. – Bardzo mnie cieszy ten tłok na targach i to już od pierwszych minut po ich otwarciu, zwłaszcza przy zmianie lokalizacji. Mieliśmy spore obawy, ale przyszły dzieci, co przy imprezie skierowanej do najmłodszych jest najważniejsze. Sami częściowo organizujemy wizyty grupowe, ale jest też mnóstwo warsztatów, na których zainteresowanie jest tak duże, że musieliśmy wprowadzić zapisy w internecie. Zorganizowaliśmy też spotkanie o zagrożeniach czyhających na młodych w sieci, które wywołało spore zainteresowanie wśród dyrektorów szkół – powiedziała Bibliotece Analiz dyrektor targów Anna Morawiecka. Sukces frekwencyjny „Dobrych Stron” dobrze rokuje przed grudniowymi Wrocławskimi Targami Dobrych Książek, bo okazało się, że wrocławski dworzec kolejowy nie będzie mógł w tym roku przyjąć tej stale rozwijającej się imprezy. – Sala w Centrum Kongresowym jest może trochę za mała dla grudniowego wydarzenia, ale na okres targów dobudujemy do niej halę wystawienniczą i …
Wyświetlono 25% materiału - 272 słów. Całość materiału zawiera 1091 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się