Poniedziałek, 15 kwietnia 2019
I SĄDECKIE TARGI KSIĄŻKI
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 495 (6/2019)
Fundacja Sądecka i Społeczno-Kulturalne Towarzystwo „Sądeczanin” po raz siódmy ogłosiło laureatów Nagrody im. ks. Bolesława Kumora. Nagroda ta przyznawana jest w dwóch kategoriach: Sądecki Autor i Książka o Sądecczyźnie. Jury wręczyło Nagrodę Jerzemu Gizie, profesorowi oświaty, twórcy pierwszej niepublicznej szkoły podstawowej w Polsce, publicyście i biografiście, autorowi dziewięciu książek i kilkudziesięciu artykułów o tej tematyce. Książką Roku ogłoszono pracę krakowskiego archeologa dr hab. Marcina Przybyły z Uniwersytetu Jagiellońskiego zatytułowaną „Przeszłość, pamięć i dziwne ruiny. Archeologiczne odkrycia na Górze …
Wyświetlono 25% materiału - 78 słów. Całość materiału zawiera 315 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się