Wtorek, 1 lutego 2022
PRZEDSIĘWZIĘCIE KATARZYNY BERENIKI MISZCZUK I AGNIESZKI TRZESZKOWSKIEJ-BEREZY
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 562 (2/2022)
Redaktorka Agnieszka Trzeszkowska-Bereza oraz pisarka Katarzyna Zając, wydająca pod pseudonimem Katarzyna Berenika Miszczuk, powołały do życia nowe Wydawnictwo Mięta. Nakładem oficyny wydawana będzie szeroko pojęta literatura rozrywkowa dla dorosłych, ale także dla dzieci i młodzieży. Założycielki wydawnictwa zapowiadają na 2022 rok 14 zaplanowanych premier: pod główną marką Mięta, ale także pod imprintami: dla dzieci Miętówka, romansowo-erotycznym Mojito i dla czytelników fantastyki w Mint Witch. Pierwszych premier można spodziewać się już w maju. Już na początku czerwca ukaże się „Gniewa”, czyli tom drugi „Jagi” Katarzyny Bereniki Miszczuk. – Spełniam swoje marzenie. Razem z Kasią tworzę wydawnictwo publikujące książki, jakie sama lubię czytać, i miejsce przyjazne pisarzom. Staram się też budować relacje partnerskie z naszymi autorami, …
Wyświetlono 25% materiału - 114 słów. Całość materiału zawiera 456 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się