Poniedziałek, 13 marca 2006
Milion egzemplarzy i milion dolarów
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru153
W połowie listopada w 45 krajach, w tym w Polsce, i w 32 językach odbędzie się premiera książki „Elfi pyłek i wyprawa po jajko”, rozpoczynającej nowe przedsięwzięcie Disney Publishing. Na kampanię promującą książkę przeznaczono milion dolarów. Łączny nakład powieści wyniesie 1 mln egz. Książka ukazała się nakładem Disney Publishing Worldwide 1 września tego roku. „Elfi pyłek i wyprawę po Jajko” napisała Gail Carson Levine, laureatka nagrody literackiej Newbery Honor Book z 1998 roku. Inspiracją dla książki, w której Levine opowiada historię Cynki Dzwoneczka oraz elfa – Bryłki, a także ich wspólnych przyjaciół, była Nibylandia – kraina znana z „Piotrusia Pana” J.M. Barriego. Książka Levine otwiera nowy, „wróżkowy” program wydawniczy, który na początku 2006 roku zostanie uzupełniony o kolejne powieści i czasopismo dla dziewczynek w wieku 6- 9 lat. Program będzie koncentrował się na globalnych przedsięwzięciach wydawniczych – wprowadzaniu kolejnych produktów …
Wyświetlono 25% materiału - 140 słów. Całość materiału zawiera 560 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki