Poniedziałek, 4 marca 2013
Nowość firmy eLib
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru349
Wraz z rozwojem rynku publikacji elektronicznych w działalności wydawniczej i dystrybucyjnej pojawiają się nowe potrzeby i problemy technologiczne, które mają istotny wpływ na odbiór przez klientów dostępnej na rynku oferty e-książek. Firma eLib.pl stworzyła właśnie narzędzie do przetwarzania publikacji złożonych w programie Cyfroset. Konwerter umożliwia nie tylko przygotowanie e-booków, lecz także odzyskanie i ponowne wykorzystanie tekstu źródłowego publikacji. Dotychczas aby opracować nowe wydanie książki zapisanej w Cyfrosecie, wy- dawnictwa, które nie miały tego programu lub nie mogły z niego skorzystać, musiały posiłkować się plikami PDF. Plik PDF z założenia nie służy do przechowywania tekstów źródłowych, zatem jego edycja wymaga specjalnych narzędzi i jest bardziej czasochłonna niż np. edycja w Wordzie lub InDesignie. Z tego powodu wielu wydawców rezygnowało ze wznowień publikacji złożonych w Cyfrosecie, w tym nawet z wydania elektronicznego, którego opracowanie jest zazwyczaj znacznie …
Wyświetlono 25% materiału - 135 słów. Całość materiału zawiera 541 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się