Wtorek, 22 kwietnia 2008
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru219
Po posiedzeniu Prezydium Sekcji Wydawców Edukacyjnych PIK z 25 marca wydawnictwo Operon rozesłało do członków Izby sprostowanie oraz sprzeciw. Sprostowanie dotyczyło przyczyn, dla których nie udało się zorganizować posiedzenia sądu koleżeńskiego mającego obradować wokół zarzutu, jaki Operon postawił Piotrowi Marciszukowi, prezesowi PIK, jakoby ten nadużywał swojej pozycji w Izbie do własnych celów. „Wnosząc sprawę pod rozstrzygnięcie sądu oczekujemy gruntownego zbadania stawianych zarzutów. W wypadku, gdy zarzuty dotyczą wykorzystywania swojej pozycji w Izbie przez jej prezesa, sąd koleżeński powinien sprawę prowadzić z dołożeniem szczególnej staranności. Tymczasem na dzień przed posiedzeniem skład sądu nie był ustalony, a – zgodnie z informacjami uzyskanymi w biurze PIK – dokumenty, które mogą mieć zasadnicze znaczenie dla sprawy miały zostać nam udostępnione do wglądu dopiero „tuż przed rozprawą”. Należy przyjąć, że również członkowie sądu nie mogliby zapoznać się z …
Wyświetlono 25% materiału - 133 słów. Całość materiału zawiera 534 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki