Poniedziałek, 28 stycznia 2019
ROZMOWA Z JOANNĄ BAŻYŃSKĄ – PREZES ZARZĄDU I ZAŁOŻYCIELKĄ WYDAWNICTWA PORADNIA K
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 490 (1/2019)
– Czy była duża konkurencja w trakcie batalii o prawa do wydania trylogii w Polsce? Tak. Z  naszych informacji wynika, że w przetargu brało udział wielu polskich wydawców. Negocjacje trwały kilka miesięcy. – Poradnia K nie wydawała, zdaje się, do tej pory książek science-fiction. „Stranger Things: Suspicious Minds” to pierwsza książka w ofercie oficyny z tego gatunku? Druga. W czerwcu zeszłego roku wydaliśmy dystopijną „Księgę Joanny” Lidii Yuknavitch. „Stranger Things: Suspicious Minds” łączy kilka gatunków literackich i jest propozycją uniwersalną dla różnych grup czytelniczych. – Dotychczas to książki przenoszono na małe i duże ekrany, tymczasem pojawiło się nowe, odwrotne, zjawisko – publikowanie książki na podstawie filmu. Pani zdaniem z czego to wynika? Zgadza się. Choć to zjawisko nie jest takie nowe. Weźmy takie tytuły jak „Stowarzyszenie umarłych poetów”, „Kosmiczna Odyseja” czy choćby „Love story”. Myślę, że trend się utrzyma. Zmienił się przecież sposób dystrybucji i dostępu do treści. Dziś media elektroniczne, internetowe platformy filmowe czy wreszcie kino to potężny rynek i ogromny inkubator …
Wyświetlono 25% materiału - 151 słów. Całość materiału zawiera 607 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się