Wtorek, 12 stycznia 2021
SZTUCZNA INTELIGENCJA POMAGA OTWIERAĆ NOWE SALONY
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 538 (1/2021)
Grupa Empik w 2020 roku otworzyła 15 nowych sklepów. Obecnie sieć tworzy 289 placówek w całej Polsce. W ubiegłym roku Empik skoncentrował się na zagęszczeniu liczby salonów w dużych miastach, równolegle rozwijając sieć o mniejsze miejscowości (powyżej 15 tys. mieszkańców), w których dotychczas nie był obecny lub posiadał pojedyncze sklepy. W 2021 roku planowane jest otwarcie ok. 20 nowych salonów, w tym cztery w formacie Future Store, i 10 sklepów Papiernik by Empik. Nowe salony powiększyć mają mapę odbioru bezpłatnych zamówień i rezerwacji z Empik.com. Internetowy sklep w ubiegłym roku notował nawet trzycyfrowe wzrosty, a oferta przekroczyła w sumie 2,5 mln produktów – nie tylko w modelu sprzedaży własnej, ale również via marketplace. Na Empik.com swoje produkty oferuje już ponad 1600 sprzedawców zewnętrznych w 16 kategoriach produktowych. W ramach „Dom i Ogród” w ostatnim kwartale pojawiła się Strefa Design by Empik, czyli nowa przestrzeń online z najciekawszą ofertą polskiego i zagranicznego …
Wyświetlono 25% materiału - 151 słów. Całość materiału zawiera 605 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się