środa, 2 stycznia 2008
Bestsellery 2007
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru211
W świąteczno-noworocznym wydaniu „Polityki”, w dziale podsumowującym mijający rok w kulturze, znalazła się lista bestsellerów książkowych ostatnich 12, a właściwie 11, miesięcy. Zestawienie zostało bowiem sporządzone w pierwszych dniach grudnia, gdy większość wydawców nie wiedziała jeszcze, jak potoczą się handlowe losy ich hitów. Deklarowane wielkości zostały więc „doszacowane” z uwagi na szczyt sprzedaży gwiazdkowej. W komentarzu do listy czytamy m.in.: „Rok 2007 należał w literaturze do wspomnień kard. Stanisława Dziwisza. 850 tys. sprzedanych egzemplarzy robi wrażenie. Z punktu widzenia rynkowego pokazuje to jednak wyraźnie, że bez dystrybucji wyłącznie księgarskiej (…) również można wykreować wielki bestseller. Wystarczy… masowa reklama. Na miejscu …
Wyświetlono 25% materiału - 100 słów. Całość materiału zawiera 402 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się