Poniedziałek, 14 października 2013
Numer specjalny „Biblioteki Analiz”
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru365
Już wkrótce ukaże się kolejny numer specjalny naszego dwutygodnika. Tym razem poświęcony jest wyzwaniom, przed jakimi stoi zarówno polskie, jak i światowe bibliotekarstwo, szczególnie zaś biblioteki narodowe. Powstał z inicjatywy i dzięki zaangażowaniu Stowarzyszenia Autorów i Wydawców „Polska Książka”. Znajdziecie w nim państwo m.in. teksty poświęcone kwestiom takim jak: zmiany w systemie egzemplarza obowiązkowego, kopiowanie w bibliotekach, digitalizacja zasobów oraz tworzenie i rozwój bibliotek cyfrowych, idea i wdrażanie unijnej dyrektywy Public Lending Right, plany i harmonogram wprowadzania w Polsce elektronicznego numer ISBN, ochrona praw autorskich …
Wyświetlono 25% materiału - 85 słów. Całość materiału zawiera 341 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się