Wtorek, 22 grudnia 2009
Publikacje emigracyjne
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru263
Pragniemy jedynie zaznaczyć, że duże znaczenie, oczywiście dla ograniczonego kręgu odbiorców, miały w Polsce publikacje emigracyjne, które były w najróżniejszy sposób przywożone do kraju – nielegalnie jako publikacje bezdebitowe, czyli nie posiadające – ze zrozumiałych względów – zezwolenia cenzury na rozpowszechnienie. Nie sposób jest przecenić wpływu „Kultury” paryskiej (tak ją nazywano, w odróżnieniu do przewrotnie tak samo zatytułowanego tygodnika „Kultura” wydawanego w Warszawie w latach 1963-1981 i jeszcze wznowionego w latach 1985-1990) na polską inteligencję tamtych czasów, która trafiała do Polski …
Wyświetlono 25% materiału - 81 słów. Całość materiału zawiera 324 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się