Poniedziałek, 30 września 2013
Nowe narzędzie wspierające wydawców
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru364
Dystrybutor publikacji elektronicznych w codziennej pracy korzysta z nowoczesnych i zaawansowanych rozwiązań dostarczanych przez analizę biznesową, modelowanie biznesowe oraz data-mining. Firma zachęca również współpracujących z nią wydawców do stosowania efektywnych narzędzi analitycznych w zarządzaniu polityką handlową. „Wskaźniki i dashboardy biznesowe umożliwiają bardziej elastyczne zarządzanie sprzedażą i szybsze podejmowanie decyzji m.in. odnośnie polityki cenowej i promocyjnej, a także bardziej efektywne zarządzanie portfolio produktów. Decyzje powinny być podejmowane na podstawie rzetelnych danych, są one raportowane w czasie rzeczywistym. W wirtualnej przestrzeni trzeba błyskawicznie reagować na potrzeby klientów i rynku, a także na działania konkurencji, a to w znacznym stopniu ułatwiają narzędzia związane z analityką biznesową. Jednym z narzędzi udostępnionych wydawcom wraz z nowym dashboardem do zarządzania ofertą jest wskaźnik Virtualo zbudowany na podstawie analizy ABC” – czytamy w komunikacie e-dystrybutora. Analiza ABC jest narzędziem analizy portfelowej, czyli elementem kontrolingu zarządczego i jest często stosowana w odniesieniu …
Wyświetlono 25% materiału - 144 słów. Całość materiału zawiera 577 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się