Czwartek, 31 sierpnia 2023
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 600 (16/2023)
Czym zajmuje się Goyki 3 Art Inkubator? To nowa instytucja kultury Sopotu. Z założenia ma stanowić miejsce do pracy i spotkań dla artystów różnych dziedzin, organizowane są tam także warsztaty, jak dla przykładu warsztaty sitodruku dla mieszkańców Sopotu. Bardzo ważnym zadaniem zespołu Goyki 3 Art Inkubator pod wodzą Joanny Cichockiej-Guli jest oczywiście doroczna organizacja Festiwalu Literacki Sopot. I to nie jest wydarzenie, jakie tworzy się przez miesiąc, lecz gdy kończy się jedna edycja, to od razu trzeba myśleć o kolejnej. Często jest też tak, że ostatnim spotkaniem, albo jednym z ostatnich w bieżącej edycji jest spotkanie zapowiadające temat na rok następny. Przyjęliśmy konwencję, że co roku literatura jednego kraju czy języka, bo czasem język jest bohaterem, jest tematem głównym. To nie jest pretekst do …
Wyświetlono 25% materiału - 124 słów. Całość materiału zawiera 496 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się