Wtorek, 12 października 2021
MINIMALNY ŚREDNIOROCZNY WZROST
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 555 (18/2021)
Firma badawczo-doradcza PwC opublikowała prognozę „Perspektywy rozwoju branży rozrywki i mediów w Polsce 2021–2025”, częściowo poświęconą również branży wydawniczej. Światowe przychody branży mediów i rozrywki szacowane są na 2,16 bln dolarów (spadek o 3,8 proc. spowodowany pandemią). Wartość całego sektora mediów i rozrywki w Polsce wynosi 9,61 mld dolarów, a w 2022 roku ma wynieść 10,5 mld dolarów, co oznacza solidny wzrost o 9,12 proc. Do 2025 roku branża będzie rozwijać się w średniorocznym tempie ponad 6 proc. – wynika z raportu PwC. Najszybciej rosnącym segmentem w  Polsce będzie OTT (serwisy streamingowe oferujące treści wideo). Wysoką dynamiką cechować się będzie segment kin, mocno nadszarpnięty przez pandemię. Z kolei w segmencie książek widoczny będzie jedynie minimalny średnioroczny wzrost o 1,39 proc. W tym samym okresie rynek reklamy gazet i czasopism, a także telewizja wraz z domowym wideo będą topniały w średnim tempie około 1 proc. rocznie. – W  związku z  pandemią znacząco wzrosła konsumpcja treści za …
Wyświetlono 25% materiału - 155 słów. Całość materiału zawiera 623 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się