Czwartek, 19 grudnia 2019
– Czy w tym roku pojawiły się napięcia w trakcie organizacji targów w Katowicach? – To są piąte targi, ale denerwowaliśmy się, a zwłaszcza ja denerwowałem się bardzo przed targami pierwszymi, jednak potem już uznałem, zaś kolejne edycje targowe to potwierdziły, że jest coś takiego jak śląski porządek, śląskie poczucie obowiązku, w tym przypadku wobec kultury i wobec książki. I tak jest co roku, mimo że za każdym razem w nieco innych terminach, spotykamy się na targach, czasem w nieco innych sytuacjach, bo był rok, gdy maraton przebiegający przez centrum miasta bardzo nam przeszkodził, ale Ślązacy – mieszkańcy Katowic i całej wielkiej aglomeracji – nie zawiedli i przez pięć lat nas nie zawodzą. To są targi, przy których jesteśmy …
Wyświetlono 25% materiału - 108 słów. Całość materiału zawiera 432 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się