Czwartek, 17 marca 2022
TRZY ŚWIATY: FICTION, NON-FICTION I DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 565 (5/2022)
Dwa tygodnie temu był pokój, teraz jest wojna. Zestawienia top 10 w kategoriach F (fiction), N (non-fiction) oraz Y (dla dzieci i młodzieży) zamieszczone na stronie obok pochodzą z tygodni siódmego i ósmego 2022 roku, czyli obejmują okres od 13 do 26 lutego i trzy pierwsze dni wojny. Jest to właściwie zatem ostatni obrazek ze spokojnych przedwojennych pandemicznych czasów. Dopiero za dwa długie tygodnie zobaczymy, jak na wojnę zareagowali nabywcy i jakich tytułów poszukują. Uchylając rąbka tajemnicy, bo mamy już dane za tydzień dziewiąty: w panelu BookScan nie widać żadnego załamania. Obok stosowny wykres, a na nim tydzień siódmy – przed wojną, tydzień ósmy – pół na pół, tydzień dziewiąty – już …
Wyświetlono 25% materiału - 112 słów. Całość materiału zawiera 450 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się