środa, 25 lipca 2012
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru332
Podczas czterech dni festiwalu Open’er, który odbywał się pod patronatem Programu 3, w radiowym studiu festiwalowym działała specjalnie stworzona „Biblioteka Trójki”. Słuchacze otrzymali ponad 1000 książek i wspólnie z Trójką napisali improwizowaną powieść w odcinkach. „Biblioteka Trójki na festiwalu Open’er” powstała w wyniku współpracy z Instytutem Książki oraz kilkunastoma wydawnictwami, które ofiarowały dla słuchaczy i uczestników festiwalu egzemplarze swoich książek – najpopularniejszych powieści, reportaży i dokumentów, wydanych w ostatnich latach. …
Wyświetlono 25% materiału - 70 słów. Całość materiału zawiera 283 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki