Niedziela, 12 marca 2006
Wezwanie wierzycieli
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru155
9 listopada w „Monitorze Sądowym i Gospodarczym” ukazało się ogłoszenie dotyczące upadłości Wolumenu (pisaliśmy o tym w ostatnich wydaniach dwutygodnika). Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia, Sąd Gospodarczy, Wydział XIV Gospodarczy dla Spraw Upadłościowych i Naprawczych, postanowieniem z dnia 17 października 2005 roku ogłosił upadłość przedsiębiorcy „Wolumen” Przedsiębiorstwo Księgarskie Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi, obejmującą likwidację majątku upadłego. Sędzią komisarzem wyznaczono Małgorzatę Piotrowską. Syndykiem masy upadłości został Janusz Białkowski. Sąd w postanowieniu tym wezwał wierzycieli upadłego, aby w terminie trzech miesięcy od daty ukazania się obwieszczenia w „Monitorze Sądowym i Gospodarczym”, a więc do 9 lutego …
Wyświetlono 25% materiału - 97 słów. Całość materiału zawiera 388 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się