Poniedziałek, 22 lutego 2010
Dan Brown specjalnie dla nas
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru268
W styczniu Sonia Draga gościła w Bostonie u Dana Browna, którego powieść „Zaginiony symbol” 27 stycznia ukazała się po polsku. Korzystając z okazji poprosiliśmy, by w naszym imieniu zadała pisarzowi kilka pytań. Zapowiadamy jednocześnie, że w lutowym numerze „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI” publikujemy obszerną rozmowę Sonii Dragi z autorem największych bestsellerów ostatnich lat. Dlaczego tak długo musieliśmy czekać na twoją nową książkę? Napisanie „Zaginionego symbolu” wymagało zebrania ogromnej ilości materiałów i przeprowadzenia wielu prac badawczych. Największym zaskoczeniem podczas prac nad książką okazała się dla mnie noetyka, czyli całkiem nowa dziedzina nauki, według której ludzki umysł może sprawować kontrolę nad światem fizycznym. Ponieważ z natury jestem raczej sceptycznie nastawiony do świata, niezwykle trudno było mi w te wszystkie rewelacje uwierzyć. Godzinami wgryzałem się więc w temat, studiowałem literaturę, spotykałem się z różnymi ludźmi. Proszę też nie zapominać, że moje życie po napisaniu „Kodu Leonarda da Vinci” zupełnie się zmieniło: współpracowałem przy pisaniu scenariuszy do obu ekranizacji, zarówno „Kodu…” jak i „Aniołów i demonów”, wytoczono mi proces – to wszystko mocno mnie absorbowało …
Wyświetlono 25% materiału - 170 słów. Całość materiału zawiera 681 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się