środa, 30 stycznia 2008
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru213
21 stycznia w sali konferencyjnej Instytutu Książki odbyło się spotkanie Rady Programowej „Wiadomości Księgarskich” z przedstawicielami redakcji i wydawcy. Na zebranie przybyli: Piotr Dobrołęcki (PIK), Kuba Frołow (Biblioteka Analiz), Andrzej Kalinowski (IKP), Jan Kasprzyk (OSK), dr Andrzej Skrzypczak (SKP) oraz reprezentujący redakcję Waldemar Janaszkiewicz (redaktor naczelny) i Anna Pietruczak (z-ca redaktora naczelnego). Od stycznia 2008 roku do grona członków Rady Programowej dołączyła dr Magdalena Ślusarska, dyrektor Instytutu Książki. Po …
Wyświetlono 25% materiału - 69 słów. Całość materiału zawiera 278 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się