Piątek, 9 stycznia 2015
Aplikacja „Komisarz i Prokurator”
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru398
To nazwa konkursowej aplikacji funkcjonującej w serwisie społecznościowym Facebook, przygotowanej z myślą o promocji trojga autorów, zdobywców prestiżowej Nagrody Wielkiego Kalibru przyznawanej dla najlepszych polskojęzycznych powieści kryminalnych lub sensacyjnych: Marty Guzowskiej, Zygmunta Miłoszewskiego oraz Marcina Wrońskiego, a przede wszystkim ich najnowszych powieści. Na potrzeby aplikacji stworzono dwie grupy, reprezentowane przez avatary bohaterów literackich – komisarza Zygmunta Maciejewskiego, znanego z książek Wrońskiego oraz prokuratora Teodora Szackiego, znanego z powieści Miłoszewskiego. Uczestnicy przed przystąpieniem do zabawy rozwiązywali test, na podstawie którego przydzielano ich do grupy komisarza lub do grupy prokuratora. Zadaniem każdej z grup było rozwiązanie zagadki stworzonej specjalnie na potrzeby zabawy przez autorkę kryminałów Martę Guzowską. Poza nagrodami zbiorowymi w konkursie można było wygrać nagrodę …
Wyświetlono 25% materiału - 114 słów. Całość materiału zawiera 458 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się