Sobota, 6 maja 2023
FIRMA STAWIA NA KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG
OSDW Azymut należący do Grupy PWN to obecnie dużo więcej niż hurtownia – podkreśla firma. Jako jedyny podmiot na rynku może zaoferować wydawcom kompleksową obsługę „od drukarni do księgarni”. To nie tylko dystrybutor książek, ale też drukarnia cyfrowa i dostawca usług logistycznych dla rynku książki i e-commerce. Ostatnie lata to jednak czas zmian dla firmy. Od lutego 2022 roku funkcję prezesa zarządu OSDW Azymut pełni Anna Lubczyńska-Lafuente, jednocześnie członek zarządu Wydawnictwa Naukowego PWN i dyrektor sprzedaży. Wspólnie z Anną Lubczyńską-Lafuente do Azymutu dołączył Jarosław Szaliński, członek zarządu Wydawnictwa Naukowego PWN i dyrektor finansowy Grupy, który pełni także funkcję członka zarządu OSDW Azymut. Niedawno natomiast firmę opuścił Michał Wachnicki, związany z nią od 10 lat, jeden z twórców pozytywnych przemian dystrybutora. Związany był przez wiele lat z obszarem sprzedaży, a w ostatnim czasie odpowiadał za pion operacyjny. Z kolei w grudniu ubiegłego roku, po 22 latach, z Azymutu odeszła Alicja Wojnarowska, kierownik działu marketingu. Z Azymutem była związana …
Wyświetlono 25% materiału - 157 słów. Całość materiału zawiera 631 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się