Wtorek, 4 lutego 2020
MICHAŁ WACHNICKI ZA DOROTĘ BACHMAN
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 515 (2/2020)
Już ponad 25 wieków temu Heraklit z Efezu głosił, że „jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana”. Azymut, który w ubiegłym roku świętował 20-lecie istnienia, szczególnie zdaje się hołdować temu słynnemu powiedzeniu. Co kilka miesięcy pojawiają się komunikaty zarządu o zmianach na szczeblu kierowniczym. A te istotne zmiany operacyjne i strukturalne zachodzą właściwie w ostatnim czasie, zapoczątkowane od zmiany na stanowisku prezesa. 31 stycznia media branżowe otrzymały informację, że Dorota Bachman, pełniąca funkcję członka zarządu oraz dyrektora ds. handlu i rozwoju biznesu w Azymucie, zdecydowała się z dniem 18 lutego opuścić Grupę PWN. „Jej decyzja podyktowana jest zamiarem realizacji innych projektów biznesowych” – napisano w komunikacie. Dorota Bachman pracowała w Grupie PWN od sierpnia 2014 roku. Jako prezes Ravelo odpowiadała za rozwój e-commerce, w tym ośmiu sklepów internetowych oraz kilkunastu kont na Allegro. Wcześniej pracowała w spółce zależnej Empik (E-commerce …
Wyświetlono 25% materiału - 140 słów. Całość materiału zawiera 562 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się