Wtorek, 11 sierpnia 2009
Akademia Biblioteki Analiz
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru253


Jak jeszcze sprawniej i skuteczniej, a także zgodnie z prawem działać na rynku książki? Zapraszamy do Akademii Biblioteki Analiz, gdzie efektywnie spędzą Państwo czas na naszych szkoleniach i warsztatach.

Biblioteka Analiz od kilku lat prowadzi działalność szkoleniową wykorzystując bogate, kilkunastoletnie doświadczenie na rynku wydawniczo-księgarskim. W dotychczas zorganizowanych przez nas kursach wzięło udział ponad 600 osób z blisko 300 firm. Prowadzenie szkoleń powierzamy profesjonalistom: praktykom, którzy na co dzień udowadniają swe umiejętności w danej dziedzinie, oraz teoretykom, w większości wykładowcom akademickim, znakomicie zorientowanym w specyfice naszej branży. Od nowego sezonu startujemy z nową ofertą szkoleń. Informacje na ten temat już wkrótce znajdą Państwo w Bibliotece Analiz oraz w serwisie Rynek- Książki.pl, w zakładce „szkolenia”.

Ponieważ chcielibyśmy poznać potrzeby Państwa, naszych Czytelników, zwracamy się z prośbą o nadsyłanie propozycji tematów kursów, a także o zgłaszanie chęci otrzymywania naszej oferty szkoleniowej. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie. Kontakt: ewa@rynek-ksiazki.pl.

Autor: (ET)