Poniedziałek, 1 grudnia 2008
Sondaż serwisu Rynek-Książki.pl
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru235
Od kilku miesięcy Czytelnikom serwisu Rynek-Książki.pl proponujemy udział w sondażach badających opinie na rozmaite tematy związane z rynkiem wydawniczym. W listopadzie zapytaliśmy o to, czy coraz popularniejsze audiobooki zdołają zdobyć sympatię polskich czytelników, czy może precyzyjniej – miłośników literatury. Sondaż zaskoczył nas. Już nawet nie jego frekwencją, która 30 listopada o godzinie 16 (wówczas zakończyliśmy liczenie głosów) wyniosła 404 osoby, ale wynikami. Zbliżonymi do siebie w stopniu dotychczas niespotykanym. Oto bowiem odpowiedzi „Nie – co książka, to książka. Nic nie może się z nią równać” udzieliło 196 Internautów (48,51 proc.), odpowiedzi „Tak! Przemawia za nimi wygoda użytkowania i atrakcyjna cena”… 193 (47,77 proc.), zaś zdania nie miało na ten temat 15 osób (3,72 proc.). Wyniki sondażu zmieniały się codziennie – raz na czoło wysuwali się zwolennicy książek do słuchania, innym razem ich przeciwnicy, czy może po prostu – bardziej ceniący swoją interpretację literackiego tekstu. Nie jest więc wcale powiedziane, iż …
Wyświetlono 25% materiału - 150 słów. Całość materiału zawiera 603 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się