Wtorek, 29 sierpnia 2017
Sukces „Lata z książką”
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru465
W niedzielę 20 sierpnia w Mikołajkach zakończył się wakacyjny festiwal literacki „Lato z książką”, jaki od 2012 roku organizuje poznańskie wydawnictwo Zysk i S-ka. Podobnie jak w latach ubiegłych kiermasze  książek i spotkania autorskie odbywały się w czterech miastach – w Łebie, Szczyrku, Ustroniu i na koniec w Mikołajkach. „Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo po raz kolejny widzimy, że ludzie spędzający czas na wakacjach chcą nie tylko siedzieć w restauracjach czy opalać się, ale także szukają bliskości z literaturą i chcą spotykać się z autorami” – powiedział „Bibliotece Analiz”, Adam Zysk, dyrektor działu marketingu w wydawnictwie Zysk i S-ka, główny organizator wydarzenia. W ciągu trzech weekendowych dni w Mikołajkach odbyło się 13 spotkań autorskich, w których uczestniczyli: Wacław Holewiński, Karolina Szostak z Martą Kordyl, Dorota Mirska-Królikowska, Ryszard Kalisz, Edyta Hołdyńska, Marika, Piotr Gociek, Piotr …
Wyświetlono 25% materiału - 133 słów. Całość materiału zawiera 534 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki