Sobota, 29 maja 2021
Z KSIĄŻKĄ W PLENERZE
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 547 (10/2021)
W końcu optymistyczne wieści, na które czekaliśmy – ruszają stacjonarne festiwale! Sezon festiwalowy otwiera Opole. Piąta edycja Festiwalu Książki w tym mieście odbędzie się w dniach 1113 czerwca. „W drugi weekend czerwca będziemy gościć pisarzy, osoby związane z kulturą i muzyką. Na plenerze wydawniczym, w którym udział biorą największe polskie wydawnictwa, zaprezentowane zostaną nowości i premiery książkowe. Wydarzenie będzie miało miejsce na Placu Wolności i jak w latach poprzednich zielony park zamieni się w tętniące życiem Miasteczko Literackie” – czytamy w komunikacie. – Jesteśmy w trakcie rozmów z autorami i robimy wszystko, aby festiwalowy program był ciekawy i oryginalny, mimo aktualnej sytuacji pandemicznej. Niestety w tym roku ze względów bezpieczeństwa nie odbędą się wydarzenia współtowarzyszące, takie jak warsztaty oraz koncerty. Zapraszamy do współpracy instytucje i firmy, które chciałyby się zaangażować w organizację tegorocznego wydarzenia – mówi Judyta Gralka, koordynatorka wydarzenia. Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Fabryka Inspiracji PL, pomysłodawcą i inicjatorem drukarnia Opolgraf. Wydarzenie wspiera Miasto Opole. Z kolei Fundacja Historia i Kultura zaprasza aż na trzy plenery literackie, organizowane tego lata w tradycyjnej formule. …
Wyświetlono 25% materiału - 174 słów. Całość materiału zawiera 696 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się