Poniedziałek, 15 listopada 2010
Sonia Draga ma 10 lat!
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru282
 Kiedyś podczas Targów Książki w Krakowie, zmęczona dziennym handlowaniem i negocjowaniem branża wyczekiwała wieczoru, podczas którego tradycyjnie odbywała się chilloutowa impreza organizowana przez wydawnictwo Helion. Od dwóch lat gliwicka oficyna na potańcówki w Krakowie nie zaprasza, czeka się więc na imprezy, na które zaprasza Arctic Paper (prawie tak samo dobre). W tym roku doszła kolejna – urodziny wydawnictwa Sonia Draga. I znów było zabijanie się o zaproszenia, przymilne gesty wobec ochroniarzy, gdy tych zaproszeń się nie miało, a gdy już się weszło… zabawa do białego rana (zwłaszcza gdy o szóstej miało się powrotny pociąg), w nielicznych przypadkach w zdekompletowanym odzieniu… Ale… żarty na bok. Powiedzmy sobie szczerze – Sonia Draga okrzepła. Mało tego! Wyrosła na urodziwą, pewną siebie i swojej siły uczestniczkę rynku wydawniczego. Nie mogło zresztą być inaczej, skoro swoim imieniem i nazwiskiem …
Wyświetlono 25% materiału - 134 słów. Całość materiału zawiera 539 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się