Wtorek, 26 listopada 2013
Startuje nowy system sprzedaży
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru369
Pod koniec ubiegłego tygodnia swoją działalność rozpoczęła Czytelnia w Play by Legimi. Dzięki projektowi z subskrypcyjnego dostępu do cyfrowych książek rozwijanego przez poznańską firmę mają skorzystać nie tylko posiadacze tabletów, ale również właściciele e-czytników. Czytelnia w Play wpisuje się w światowe trendy dostępu do cyfrowej rozrywki (działa na podobnej zasadzie co WiMP i Netflix). Za 29,90 zł miesięcznie abonenci Play zyskują dostęp do katalogu liczącego ponad 3000 tytułów (m.in. bestsellery ostatnich tygodni – „Smoleńsk” T. Torańskiej, „Bezbarwny Tsukuru Tazaki…” H. Murakamiego i „Anioł w kapeluszu” M. Szwaji). Mogą czytać dowolną liczbę książek przez cały czas opłacania subskrypcji na czterech urządzeniach (smartfon, tablet, komputer i e-czytnik), dzięki czemu z usługi może korzystać cała rodzina. Każdy nowy użytkownik ma miesiąc na bezpłatne przetestowanie …
Wyświetlono 25% materiału - 121 słów. Całość materiału zawiera 485 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się