Poniedziałek, 18 października 2010
Beletrystyczna ofensywa wydawnictwa Buchmann
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru285
Buchmann to firma całkowicie polska, chociaż obcojęzyczne brzmienie nazwy może sugerować zupełnie coś innego. Wydawnictwo działa na rynku już od ponad dziesięciu lat, pierwotnie zajmowało się sprzedażą detaliczną oraz hurtową tzw. taniej książki. Z czasem swoją aktywność Buchmann ukierunkował na działalność stricte wydawniczą, którą rozwija od 2001 roku. Do dziś nakładem oficyny ukazało się już ponad 200 tytułów. – Początkowo koncentrowała się ona na trzech głównych obszarach: książce dziecięcej, poradnikach i książkach językowych – mówi Arkadiusz Seidler, który od września pełni w wydawnictwie funkcję dyrektora handlu i marketingu. Następnie firma rozszerzyła ofertę także o publikacje edukacyjne dla dzieci i młodzieży oraz książki historyczne i biografie. Od 2008 roku Buchmann jest także wydawcą polskiej edycji „Księgi rekordów Guinnesa”. Najnowszy a zarazem najbardziej medialny projekt Buchmanna, realizowany jest pod nazwą Fabryka Sensacji. Składa się na niego seria książek sensacyjnych mistrzów tego gatunku. Nowa linia wydawnicza została przygotowana w oparciu o pięciu cenionych na świecie, a w większości przypadków także w Polsce autorów. W gronie tym znaleźli się: Jack Higgins, Tom Clancy, Nelson DeMille, David Baldacci oraz Scott Turow. Projekt …
Wyświetlono 25% materiału - 177 słów. Całość materiału zawiera 711 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się