Poniedziałek, 20 sierpnia 2012
Firma kupi i sprzeda używane podręczniki
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru334
Sklep internetowy Gandalf.com.pl nie tylko dynamicznie rozszerza asortyment w zakresie książek szkolnych, ale podejmuje działania, dzięki którym aktywnie promuje własną markę jako najlepszego miejsca zakupu podręczników w Sieci. Sklep ogłosił właśnie wprowadzenie usługi odkupu używanych książek szkolnych, która ma pomóc jego klientom obniżyć koszty ich zakupów. Cały system wymyślono tak, aby klient miał kilkakrotnie poczucie, że wydaje mniej pieniędzy niż gdyby w te same podręcznik zaopatrywał się w systemie sprzedaży stacjonarnej. Jak to działa, a w zasadzie ma działać? Tryb przyszły został tu użyty nieprzypadkowo, ponieważ idea akcji zakłada, że klienci, którzy w tym roku nabędą podręczniki w Gandalfie, będą mogli je zwrócić w przyszłym… Jak to? – zapyta ktoś. „Aby wziąć udział w akcji, po zakupie podręczników w księgarni internetowej Gandalf.com.pl, należy zachować paragon, który jest podstawą do zwrotu. Od 1 czerwca do 30 lipca 2013 roku, zakupione w tym roku podręczniki będzie można wysyłać bezpośrednio na adres siedziby Gandalf lub dostarczyć osobiście do jednego z wybranych salonów Empik” – wyjaśnia e-sklep w komunikacie. Segment wtórnego rynku podręczników szkolnych jest już dziś bardzo rozwinięty, zarówno w sferze stacjonarnej, jak i wirtualnej. Każdego roku powstają nowe przedsięwzięcia, których pomysłodawcami są nie tylko prywatni przedsiębiorcy, ale w ostatnim czasie także organy władzy samorządowej, i tak jak dzieje się to w Poznaniu – np. urzędy miejskie. Jednak …
Wyświetlono 25% materiału - 215 słów. Całość materiału zawiera 863 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się