Poniedziałek, 22 lutego 2010
Nowy szef „Biblioteki Analiz”
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru268
– To już pięć lat? Nie do wiary… – westchnął do słuchawki Andrzej Nowakowski, gdy oznajmiłem mu, że z końcem lutego oddaję stery Biblioteki Analiz, które przejąłem 5 lutego 2005 roku. Fakt, w pierwszej chwili ja również nie mogłem w to uwierzyć. Przez ten czas wydarzyło się bowiem tak wiele, że ponad 130 zredagowanych numerów przeszło właściwie niedostrzegalnie! Powodów, dla których uznałem, że dłużej prowadzić czasopisma nie mogę, było kilka. Najważniejszy to nowe obowiązki rodzinne, z którymi kolidowałoby redagowanie tytułu co drugi weekend. Czynność ta, dająca mi oczywiście wiele satysfakcji, od przynajmniej dwóch lat coraz bardziej dawała się także we znaki (ostatnie numery przygotowywałem na zmianę z Łukaszem Gołębiewskim). Powód drugi to burzliwy rozwój Biura Promocji Biblioteki Analiz, które ze skromnej przybudówki do „medialnego koncernu” stało się może niewielką, ale mającą już na koncie pierwsze udane projekty agencją public relations dla wydawców. Nie mogąc odpowiedzialnie poświęcić się obu aktywnościom trzeba było wybrać jedną z nich. I ja wybrałem. Zwłaszcza że od marca odpowiedzialny również będę za wyniki serwisu RynekKsiążki.pl oraz badania rynku i działalność konsultingową Biblioteki Analiz. Kolejna przyczyna rozstania z pismem to konieczność zapewnienia mu rozwoju. Jako członek zarządu wydającej …
Wyświetlono 25% materiału - 191 słów. Całość materiału zawiera 764 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się