Czwartek, 29 grudnia 2011
Księgarnie partnerskie, Centrum Książki i program Czytay
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru317
Książnica Polska jest – jak sama ocenia – „szóstą lub siódmą co do wielkości sprzedaży detalicznej firmą księgarską w Polsce”. Zatrudnia 90 osób, wśród których 90 proc. to pracownicy księgarń. Sieć obejmuje 23 księgarnie własne, w tym 19 księgarń w województwie warmińsko-mazurskim. Poza tym do sieci należą dwie księgarnie w Gdańsku i Główna Księgarnia Techniczna w Warszawie. Do tego dochodzi pięć księgarń partnerskich – dwie w Warszawie (Sylabus w Tesco i Galeria Książki na pierwszym piętrze lokalu zajmowanego przez Główną Księgarnię Techniczną przy ul. Świętokrzyskiej) i po jednej w Lublinie, Poznaniu i w Giżycku. W najbliższym czasie dołączą jeszcze trzy placówki partnerskie – dwie w Szczecinie i jedna we Wrocławiu, dysponująca dużą, bo liczącą 400 mkw. powierzchnią. – Planujemy, że do końca przyszłego roku będziemy współpracowali w systemie …
Wyświetlono 25% materiału - 128 słów. Całość materiału zawiera 514 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się