Sobota, 29 maja 2021
„ROZWIĄZANIA MŁODEGO I PRZEWIDUJĄCEGO KSIĘGARZA OPARTE NA RACJONALNYM PODEJŚCIU RYNKOWYM”
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 547 (10/2021)
W odpowiedzi na list Pana Łukasza Okuniewskiego, prezesa zarządu Książnicy Polskiej, jaki ukazał się w serwisie Rynek-ksiazki.pl 11 maja, chciałbym podkreślić, że chociaż Wydawnictwo Nasza Księgarnia nie uczestniczy w pracach Polskiej Izby Książki, to jednak szanujemy w wydawnictwie głos członków zrzeszonych w PIK. To głos sporej części podmiotów naszego rynku. Jednak w interesie PIK, jako organizacji, która chciałaby być głosem całego rynku, jest zadbanie, aby wypracować stanowisko, które nie dzieli branży, i poszukiwać rozwiązań do zaakceptowania przez nas wszystkich. Póki co, poprzez próby forsowania projektu ustawy, tak nie jest. I na nic zda się zaklinanie rzeczywistości, że tak chce reprezentatywna organizacja środowiska – PIK. Że stoją za tym inne jeszcze organizacje, stowarzyszenia. Ważne, że ci, którzy tego nie chcą, którzy mówią projektowi zdecydowanie nie, mogą w swojej niemałej zbiorowości podważyć wiarygodność PIK co do owej reprezentatywności środowiska. Co zatem można próbować zrobić? …
Wyświetlono 25% materiału - 142 słów. Całość materiału zawiera 571 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się