Wtorek, 25 listopada 2014
Obecność na „Liście 2000”
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru394
„Rzeczpospolita” opublikowała 28 października specjalny dodatek z rankingiem „Lista 2000 polskich przedsiębiorstw i eksporterów”, który zawiera dane finansowe i teleadresowe największych 2000 firm. Wśród nich jest kilka podmiotów z szeroko rozumianego rynku książki: producentów i dystrybutorów papieru, wydawców książek oraz dystrybutorów prasy i książek. Na „Liście 2000” znajdują się też firmy, których działania tylko częściowo „zahaczają” o rynek książki, gdyż ich główna działalność odbywa się w innych sektorach gospodarki. Wśród nich są spółki Canon Polska (226 mln zł przychodów w roku ubiegłym) i Xerox Polska (221 mln zł) czy sieć handlowa Czerwona Torebka, która jest właścicielem internetowego sklepu Merlin.pl. Czerwona Torebka osiągnęła 210,8 mln zł przychodu ze sprzedaży przy niezwykle wysokiej dynamice wzrostu wynoszącej 278,0 proc. licząc przychody z 2013 roku …
Wyświetlono 25% materiału - 121 słów. Całość materiału zawiera 487 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki