Poniedziałek, 9 stycznia 2012
Inwestycje w Kielcach i w Krakowie
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru318
Organizatorzy targów zakończyli rok 2011 w dobrych nastrojach, a kryzys nie odcisnął się szczególnie mocno na ich wynikach, zaś liczba imprez choć nieznacznie, to jednak wzrosła – podsumowała w grudniu „Rzeczpospolita” w analizie rynku targowego. Członkowie Polskiej Izby Przemysłu Targowego zorganizowali w ubiegłym roku 232 imprezy targowe we wszystkich branżach. – Pierwszym symptomem poprawy koniunktury w 2011 roku było to, że wystawcy nie zmniejszali powierzchni stoisk. Wszystko wskazuje, że mijający rok zakończy się na podobnym poziomie we wszystkich parametrach: wynajętej powierzchni, liczby wystawców, liczby zwiedzających – zapowiadał przedstawiciel Międzynarodowych Targów Poznańskich. Liderem polskiego przemysłu targowego niezmiennie pozostają Międzynarodowe Targi Poznańskie, natomiast na drugim miejscu umocniły się Targi Kielce. – Wynajęliśmy 185 tys. mkw., aż o 30 tys. więcej niż w 2010 roku. Swoje oferty prezentowało blisko 6000 wystawców z 56 krajów i obejrzało je ponad 200 tys. osób – mówił z dumą Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce. Również Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie, jest zadowolona z osiągniętych wyników. – Miniony rok oceniamy bardzo …
Wyświetlono 25% materiału - 164 słów. Całość materiału zawiera 657 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się