Poniedziałek, 15 września 2014
Muza i książki dla dzieci
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru390
W nowej księgarnio-kawiarni Formy Kolory przy ul. Hożej w Warszawie wydawnictwo Muza zaprezentowało 9 września pierwsze tomy z interesująco zapowiadającego się cyklu książek dla dzieci zatytułowanego „Poczytajki Pomagajki”. Jak informuje wydawca, celem serii „jest wsparcie dzieci, szczególnie w przełomowych dla nich momentach, kiedy sytuacja w rodzinie jest napięta, gdy z domowego zacisza trafiają do środowisk szkolnych lub przedszkolnych oraz gdy spotykają rówieśników, którzy różnią się od nich i których zachowanie czasem trudno zaakceptować”. Ewa Świerżewska z portalu Qlturka, która bardzo udanie prowadziła spotkanie, przedstawiła czwórkę autorów pierwszych tomów z nowej serii: doświadczonego Grzegorza Kasdepke („Sama. Listy z piwnicy” z ilustracjami Kasi Kołodziej), Sylwię Chutnik, która debiutuje w sferze książki dziecięcej („Nieśmiałek” z ilustracjami Jony Jung), Agnieszkę Kalugę, autorkę bloga Zorkownia, która jest całkowitą …
Wyświetlono 25% materiału - 123 słów. Całość materiału zawiera 495 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki