Czwartek, 17 marca 2022
APEL PIK I SKP
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 565 (5/2022)
Polska Izba Książki i  Stowarzyszenie Księgarzy Polskich zaapelowały do branży książkowej o udzielenie pomocy uchodźcom z Ukrainy. „W  obliczu napaści na niepodległą Ukrainę przez Rosję Putina, w obliczu rozpętanej wojny, zagrażającej życiu milionów naszych Sąsiadów, do Polski przybywają i przybywać będą Ukrainki i  Ukraińcy, w  tym ludzie naszego środowiska. Będą potrzebowali pracy i  wsparcia w  szerszym zakresie. Jeśli nie dojdzie do zakończenia tej agresji na drodze dyplomatycznej – będą u nas na dłużej. Na wzór innych organizacji przemysłów kreatywnych Polska Izba Książki oraz Stowarzyszenie Księgarzy Polskich pragną zebrać od Państwa informacje, kto mógłby zaoferować uchodźcom wojennym z  Ukrainy – pracownikom naszej branży pracę w swojej firmie” – poinformowano. Obie organizacje podjęły współpracę z Ukraińskim Domem w Warszawie, z ukraińskim PEN-Clubem i organizacjami …
Wyświetlono 25% materiału - 122 słów. Całość materiału zawiera 488 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się