Czwartek, 24 października 2019
NAJLEPSZE SKLEPY INTERNETOWE 2019
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 508 (19/2019)
To już dziesiąta edycja rankingu sklepów internetowych Opineo.pl, sporządzona na podstawie opinii klientów, którzy robili w nich zakupy. W tegorocznej edycji rankingu internauci ocenili sklepy z 14 kategorii: „AGD/RTV”, „artykuły medyczne”, „artykuły zoologiczne”, „artykuły dla dzieci”, „dom i wnętrze”, „żywność”, „militaria”, „motoryzacja”, „odzież i obuwie”, „sport”, „telefony”, „zdrowie i uroda”, „zegarki i biżuteria” oraz „książki”. Łącznie oddano blisko 2 mln głosów na 38 tys. e-sklepów. Pod uwagę brane były następujące kryteria: szybkość realizacji zamówienia, poziom obsługi klienta, jakość zapakowania przesyłki oraz stopień gotowości do polecenia danego sklepu internetowego swoim znajomym. Każda pozycja oceniana była w skali od 1 do 5, po zsumowaniu wyciągana była średnia, a sklepy z najwyższą średnią stworzyły ranking sklepów internetowych. Najlepsze sklepy internetowe W rankingu ogólnym zwycięzcą został sklep Eobuwie.pl (podobnie jak w ubiegłym roku), zdobył dwa razy więcej punktów niż drugi sklep – North.pl, który w zeszłym roku wskoczył na trzecie miejsce, pierwszą trójkę zamyka sklep Aptekagemini.pl. Dobra wiadomość dla naszej branży – w pierwszej dziesiątce wszystkich e-sklepów na szóstym miejscu znalazła się Taniaksiazka.pl, a top 10 zamyka Swiatksiazki.pl. Najlepsze e-księgarnie „Książki, płyty i filmy to jedne z produktów najczęściej kupowanych przez internet. Wysoka liczba opinii wystawionych przez klientów w serwisie Opineo …
Wyświetlono 25% materiału - 184 słów. Całość materiału zawiera 737 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się