Poniedziałek, 9 stycznia 2012
Hachette Polska A.D. 2011
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru318
– Mimo przejażdżki na roller costerze jaką zafundowała nam na początku roku zmiana VAT na książki, rok 2011 możemy zaliczyć do udanych – mówi dyrektor generalna Hachette Polska Ewa Rytka. Ten rok to przede wszystkim sprzedażowy sukces literatury faktu – uznanej już na rynku serii „Pisane przez życie” oraz „Niesamowitych historii”. Książka „Zew Pustyni” autorstwa Teresy Fortis znalazła się na liście bestsellerów sieci Empik i została również doceniona w innych kanałach sprzedaży, trafiając na ich top listy. Wielkim powodzeniem cieszyła się także „Mała wielka podróż” Rosie Swale Pope, w której autorka opisywała swą podróż pieszo dookoła świata, w tym również wizytę w Polsce. Cały czas ofertę wydawnictwa uzupełniają nowe książki Cathy Glass. Na świecie sprzedało się już ponad 1,3 mln książek tej autorki. W 2011 roku do bestsellerowych: „Skrzywdzonej” i „Okaleczonej” dołączyła kolejna pozycja – „Najsmutniejsze dziecko”. Prace nad następnymi tytułami są już na ukończeniu. „Podróże cały czas pozostają naszą …
Wyświetlono 25% materiału - 150 słów. Całość materiału zawiera 603 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się