Wtorek, 31 marca 2020
RAPORT DAYMAKERINDEX 2020
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 519 (6/2020)
Polskie sklepy postawiły na obsługę, ale słabiej niż dotychczas wypadły pod tym względem sieci księgarskie – wynika z najnowszego badania Daymakerindex dotyczącego jakości obsługi klienta. Metoda pomiaru to „mystery shopping”, która polega na tym, że sklep odwiedzany jest przez „tajemniczego klienta” (mystery shopper). Badanie opiera się na 525 obserwacjach podzielonych na 105 sieci sklepów działających w 12 branżach. Wykonano po pięć obserwacji na sieć. Obserwacje przeprowadzono w okresie od 8 stycznia do 11 lutego 2020 roku. „Wzrosło ogólne zadowolenie z wizyty wśród klientów. Dla nich również staje się oczywiste, że powinni być traktowani należycie. Istotne jest, że konsumenci łatwo przyzwyczajają się do wysokiego poziomu obsługi” – komentuje Marta Giera, dyrektor operacyjny Daymaker Polska. I dodaje: „Trzeba zauważyć, że wydarzyło się to w ciągu zaledwie roku, ale te wyniki są odzwierciedleniem trendów ogólnoświatowych – doświadczenie klienta staje się coraz ważniejsze, a według …
Wyświetlono 25% materiału - 141 słów. Całość materiału zawiera 565 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się