Piątek, 29 lipca 2016
Rynek książki w USA
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru438-439
Według końcowych szacunków Association of American Publishers łączna wartość rynkowej sprzedaży w USA w 2015 roku spadła o 0,6 proc. w stosunku do roku poprzedniego (z 27,96 do 27,78 mld dolarów). Warto podkreślić, że ostateczne podsumowanie AAP to efekt połączenia danych o sprzedaży pochodzących z ponad 1200 firm wydawniczych oraz rynkowych informacji na temat wyników firm nie raportujących bezpośrednio na rzecz AAP. Najsilniejsze tendencje wzrostowe zachowały dwa segmenty rynku: literatura dziecięca oraz młodzieżowa non-fiction - wzrost o 17 proc. (do 617 mln dolarów) oraz literatura non-fiction dla dorosłych - wzrost o 10,9 proc. (do 5,51 mld dolarów).Jednak wspomniane wzrosty nie były w stanie odwrócić niektórych ogólnorynkowych negatywnych tendencji. …
Wyświetlono 25% materiału - 108 słów. Całość materiału zawiera 435 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się