Poniedziałek, 11 lutego 2008
Jaki będzie nowy Dom Książki
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru214
O rozmowę z nowymi władzami sieci zabiegaliśmy od kilku miesięcy, niestety bezskutecznie. Ale, jak to zwykle bywa, Mahomet i góra w końcu się spotykają. Okazją stało się śniadanie prasowe, jakie zorganizowano kilka dni po otwarciu zmodernizowanej księgarni przy ul. Świętokrzyskiej 14 w Warszawie w celu zaprezentowania nowego konceptu kawiarniano- księgarskiego o wdzięcznej nazwie bookhousecafe. Z deklaracji pracowników firmy wynika, że to początek nowego rozdziału w historii Domu Książki. Piastujący od lipca 2007 roku stanowisko prezesa Jacek Wilkoszewski zapowiada otwarcie stu lokali w ciągu trzech lat na terenie całego kraju. W tym roku nowy koncept zostanie wprowadzony jeszcze w siedmiu placówkach: czterech warszawskich oraz po jednej w Poznaniu, Wrocławiu i Bydgoszczy. W ciągu dwóch miesięcy, tj. w marcu i kwietniu, przekształci się księgarnia zlokalizowana na skrzyżowaniu ulic Zgody i Sienkiewicza (słynna Nike), następnie lokale przy ul. Brackiej, na Ochocie (ul. Grójecka) i Żoliborzu (ul. Żeromskiego). Nowy koncept obejmie wszystkie placówki działające w ramach sieci, jednak nie we wszystkich zostaną otwarte kawiarnie. – W księgarniach pojawią się nowe regały, co pozwoli na zwiększenie powierzchni wystawienniczej i dotowarowanie tych placówek. Będą miały trochę szerszą ofertę, również jeżeli chodzi o obszar prezentowy. Nasz klient bardzo często kupuje książki właśnie na prezenty, dlatego rozbudowa Galerii Rozmaitości (tak nazywa się ten dział) wydaje się bardzo wskazana – powiedział Bibliotece Analiz prezes Wilkoszewski. Zmiany całej sieci dotyczą także jej internetowego oblicza. W kwietniu ruszy nowa strona …
Wyświetlono 25% materiału - 229 słów. Całość materiału zawiera 917 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się