Poniedziałek, 14 czerwca 2010
Felieton
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru276
Oczywiście i jak najbardziej… Rozumiem, że nie ma co popadać w stan (chociażby chwilowej) odświętności. To przecież jasne i, w końcu, bez przesady! Cóż znaczy jakaś okrągła liczba. Takie tam „małe ziemniaczki”, żeby posłużyć się frazą z reklamy w wykonaniu kabaretu Mumio. Mimo wszystko jednak… A co mi tam… Jak sam tego nie napiszę, to nikt nie zauważy, bo dlaczego miałby zauważyć? A tak to przynajmniej sam sobie pogratuluję i podumam nad swoją pracowitością, odpowiedzialnością, obowiązkowością i różnymi innymi… Otóż pragnę poinformować drogich Czytelników, że to mój setny felieton na gościnnych łamach Biblioteki Analiz. No. A gdyby co, to chętnie przyjmę tzw. „wyrazy”. A teraz do rzeczy i całkiem całkowicie na serio, czyli w nawiązaniu do rozważań sprzed dwóch tygodni: raz jeszcze o sensie bycia razem, czyli po co nam PIK, czy w ogóle PIK, a może coś innego… Dlaczego chociażby raz nie powiedzieć głośno i wyraźnie, że zarówno obecny model organizacyjny, jak i program działania najważniejszej naszej organizacji nie ma najmniejszego sensu i – co więcej – nie znam nikogo, kto w rozmowie face to face negowałby ten pogląd. PIK za nic nie odpowiada, nie rozwiązuje skutecznie żadnego problemu branży, a przede wszystkim nie jest w stanie zdefiniować tego, co nazwałbym wspólną płaszczyzną interesów gospodarczych. Jeśli przyjąć, że PIK jest przecież ważnym forum wszelkiego rodzaju dyskusji i wewnątrzbranżowych sporów, …
Wyświetlono 25% materiału - 220 słów. Całość materiału zawiera 882 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się