Czwartek, 3 grudnia 2015
Nadmorski Plener Czytelnicy
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru413
Po raz czwarty Murator Expo, spółka Targi Książki oraz miasto Gdynia zaprosili wydawców na spotkanie z czytelnikami nad morzem. Zaproszenie przyjęło 60 firm wydawniczych i dystrybucyjnych, które wystąpiły w 49 stoiskach, a wśród nich Agora, Akapit Press, Bellona, Dom Wydawniczy Rebis, Dwie Siostry, Literatura, Media Rodzina, Muza, Sonia Draga, Wydawnictwo Czarna Owca, Wydawnictwo Marginesy, Wydawnictwo Nasza Księgarnia, Wydawnictwo Salezjańskie, Zakamarki oraz Zysk i S-ka. Od 31 lipca do 2 sierpnia na gdyńskim bulwarze pojawiły się tłumy spacerowiczów, którzy z dużym zainteresowaniem penetrowali obfitą książkową ofertę, a także uczestniczyło w spotkaniach z 35 autorami. Chociaż początek imprezy nie był zbyt obiecujący, bo w momencie otwarcia Pleneru nad Gdynią przeszła ulewa, ale gospodarze wydarzenia czyli prezydent Gdyni Wojciech Szczurek, Rafał Skąpski, prezes spółki Targi Książki, oraz Jacek Oryl, prezes Murator Expo, dzielnie wytrzymali wszelkie niedogodności i dokonali formalnego otwarcia. Zostało to szybko wynagrodzone przez niebiosa, bo deszcz wkrótce ustał, a wspaniała, a nawet upalna pogoda trwała przez kolejne dni weekendu. Gwiazdą spotkań autorskich był niewątpliwie prof. Jerzy Bralczyk, który jak zwykle gromadził największa i najbardziej żywo reagującą publiczność. Cały czas pobytu na Plenerze był też zagadywany przez czytelników i proszony o autografy, z czego wywiązywał się z widoczną przyjemnością. Wielką rzeszę wielbicieli zgromadziła też Katarzyna Bonda, uznawana za "królową polskiego kryminału", która podczas dwóch spotkań niezwykle żywo i przy tym bardzo …
Wyświetlono 25% materiału - 219 słów. Całość materiału zawiera 878 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się