Poniedziałek, 4 października 2010
Poszukiwany prezes i członek zarządu
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru284
W środę 29 września na Giełdzie Pracy serwisu Rynek-Książki.pl pojawiły się dwa ogłoszenia wydawnictwa Langenscheidt Polska. Ciekawostkę stanowi fakt, że obydwa dotyczą bardzo ważnych, strategicznych wręcz funkcji w firmie: prezesa zarządu oraz dyrektora marketingu i rozwoju, który miałby pełnić także funkcję członka zarządu. – Działania kadrowe związane są z realizacją przez polską oficynę globalnej strategii Grupy Langenscheidt – powiedziała Bibliotece Analiz Grażyna Szarszewska, dyrektor generalna Langenscheidt Polska. Po pierwsze, od sierpnia na czele polskiej spółki nie stoi już Matti Schüsseler, który zrezygnował ze stanowiska i przeszedł do innych obowiązków w ramach koncernu. Widać zatem, że niemiecki właściciel zapewne w uzgodnieniu z polskim wydawnictwem szuka nowego szefa firmy na rodzimym rynku, w tym …
Wyświetlono 25% materiału - 112 słów. Całość materiału zawiera 449 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się